Strona KS Orzyc Chorzele
Nawigacja
Strona Główna
Historia klubu
O klubie
Zarząd
Skład
Tabela
Wyniki
Terminarz
Download
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
JUNIORZY A1
ORLIKI U-10
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 274
Najnowszy Użytkownik: Piotrek
STRZELCY
SEZON 2017/18
LIGA OKRĘGOWA
Piasecki - 7
G. Kawiecki - 6
D. Brzezicki - 5
I. Tułowiecki - 3
Wierzbicki - 2
M. Kawiecki - 2
Rzeżuchowski - 1
Michał Kawiecki - 1
Kowalski - 1
PUCHAR POLSKI
... -
SPONSORZY
Historia klubu

IV liga 1991/92
1 Okęcie Warszawa 24 29-4 11 2 1
2 Mazovia Ciechanów 22 28-8 9 4 1
3 Nowakowski Nowy Dwór Maz. 19 26-14 7 5 2
4 Pogoń Grodzisk Maz. 19 20-12 8 3 3
5 Tęcza Płońsk 18 34-17 7 4 3
6 Huragan Wołomin 16 16-15 6 5 3
7 Orzeł Warszawa 15 16-17 6 3 5
8 Mazur Karczew 14 21-25 5 4 5
9 Start Działdowo 13 2-25 5 3 6
10 Bug II Wyszków 13 20-19 4 5 5
11 Błękitni Raciąż 12 12-15 2 8 4
12 Gwardia II Warszawa 11 25-37 4 3 7
13 AZS AWF Warszawa 10 27-25 4 2 8
14 Sarmata Warszawa 8 19-36 3 2 9
15 Makowianka Maków Maz. 7 12-25 2 3 9
16 Orzyc Shanta Chorzele 5 15-54 2 1 11

tabela po 14 kolejkach w 15 kolejce Orzyc oddał mecz walkowerem z Mazovią Ciechanów , nastepnie drużyna nie przystapiła do rozgrywek w rundzie wiosennej

strzelcy bramek
3- Ladziński, Sajdych
2- Królicki, Prusik
1-Bejnarowicz, Tadrzak

liga okręgowa 1993/94
1 Bug II Wyszków 40 110-23 18 4 0
2 Ostrovia Ostrów Maz. 40 67-16 19 2 1
3 Orzyc Chorzele 29 71-34 14 1 7
4 MKS Przasnysz 29 76-30 13 3 6
5 MKS Myszyniec 24 63-49 10 4 8
6 Orz Goworowo 22 51-33 8 6 8
7 Bóbr Tłuszcz 22 58-41 9 4 9
8 Kurpik Kadzidło 14 39-67 5 4 13
9 Uśmiech Baranowo 12 35-53 4 4 14
10 Olimpia Prostyń 12 44-103 5 2 15
11 LZS Borawe 11 32-119 5 1 16
12 LZS Długosiodło 9 31-109 4 1 17

strzelcy bramek
18-Ladziński
13-Królicki
9-Kolek
7-Sendrowski
6-Gwiazda
4-Kaliński
3-Brzezicki
2-Gągolewski,Andruszkiewicz,Wojciechowski
1-Bejnarowicz,Morawski,Prusik,Lubowiedzki



liga okręgowa 1994/95

3 Orzyc Chorzele 34 83-42 16 2 4

strzelcy bramek
24-Ladziński
15-Kolek
8-Morawski
5-Sendrowski
4-Gwiazda,Bejnarowicz,T.Piasecki
2-Kaliński,Bugaj,Nowotczyński,Andruszkiewicz,O.Kowalski,Gągolewski,Stępkowski,
1-Lubowiedzki,Prusik

liga okręgowa 1996/97

1 Makowianka Maków Maz. 44 wrz-54 14 2 0
2 MZKS Przasnysz 41 80-13 13 2 1
3 Bóbr Tłuszcz 28 44-45 8 4 4
4 Kurpik Kadzidło 25 47-31 8 1 7
5 MKS Małkinia 25 46-45 8 1 7
6 Orzyc Chorzele 18 28-49 5 3 8
7 LKS Brańszczyk 11 31-55 3 2 11
8 Bug II Wyszków 11 24-38 3 2 11
9 Orz Goworowo 4 22-88 1 1 14

strzelcy bramek
10- Sendrowski
7- Lubowiedzki
2-Z.Wróbel,Narkiewicz,Morawski
1-T.Piasecki,O.Kowalski,Kolek,Gwiazda,Stępkowski


liga okręgowa 1997/98

1 KS Brańszczyk 23 27-17 7 2 1
2 MKS Przasnysz 23 29 8 7 2 1
3 Bóbr Tłuszcz 18 26-16 5 3 2
4 MKS Małkinia 11 17-25 3 2 5
5 Kurpik Kadzidło 9 17-23 2 3 5
6 Orzyc Chorzele 0 13-41 0 0 10



liga okręgowa 1998/99

1 MKS Przasnysz 54 67-13 17 3 0
2 Makowianka Maków Maz. 51 90-16 16 3 1
3 Ostrovia Ostrów Maz. 43 79-27 14 1 5
4 MKS Małkinia 36 67-30 11 3 6
5 Bóbr Tłuszcz 30 50-26 9 3 8
6 HiD Ostrołęka 29 51-46 8 5 7
7 Kurpik Kadzidło 25 32-66 8 1 11
8 Uśmiech Baranowo 20 36-59 6 2 12
9 Orzyc Chorzele 19 44-85 6 1 13
10 LZS Wąsewo 6 16-65 1 3 16
11 LZS Ostrołęka 3 23-122 0 3 17

strzelcy bramek ( tylko w rundzie wiosennej)

9- Lubowiedzki
3-Olszak,Sendrowski
2-Kaliński,Narkiewicz
1-Stępkowski,P.Grabowski,T.Piasecki



A klasa 1999/2000

1 Wkra Bieżuń 55 77-34 18 1 5
2 Orzyc Chorzele 50 73-47 16 2 6
3 GKS Lipowiec 47 81-48 14 5 5
4 Wkra Cieksyn 45 65-35 14 3 7
5 Błyskawica Gumino 43 80-50 14 1 9
6 Gwar Pawłowo 43 84-56 14 1 9
7 Sokół Grudusk 36 65-60 11 3 10
8 MKS Szreńsk 35 51-50 10 5 9
9 Wkra Radzanów 33 62-54 10 3 11
10 Tęcza Ojrzeń 28 49-45 8 4 12
11 Start Lutocin 17 53-97 4 5 15
12 Iskra Hartowiec 15 47-105 4 3 17
13 Olimpia Siemiątkowo 3 27-133 1 0 23

strzelcy bramek

21- Ladziński
11-Lubowiedzki
10-Antosiak
7-Sendrowski
5-P.Pisecki
4-Kolek
3-Stępkowski
2-Morawski,Kaliński,Gągolewski,
1-T.Pisecki,Gwiazda,Narkiewicz,P.Grabowski


A klasa 2000/01

1 KS Łomianki II 74 141-32 24 2 2
2 Wkra Pomiechówek 73 91-27 23 4 1
3 Wisła Zakroczym 57 66-32 17 6 5
4 Orzyc Chorzele 57 93-44 17 6 5
5 Gwar Pawłowo 52 78-52 16 4 8
6 Sokół Grudusk 44 57-59 13 5 10
7 Wkra Cieksyn 38 73-67 12 2 14
8 MKS Szreńsk 38 58-55 11 5 12
9 Wkra Radzanów 37 53-67 11 4 13
10 GKS Lipowiec 33 54-65 10 3 15
11 Konopianka Konopki 28 44-80 7 7 14
12 Błyskawica Gumino 24 52-107 7 3 18
13 Start Lutocin 21 58-94 6 3 19
14 Tęcza Ojrzeń 18 35-86 5 3 20
15 Olimpia Siemiątkowo 7 36-122 2 1 25

strzelcy bramek

21-Ladziński
18-Kolek,P.Piasecki
14-Antosiak
4-Kaliński,Wojciechowski,Lipiński
3-Gągolewski,Michalak
2-Morawski
1-Tyjewski,T.Piasecki,Lubowiedzki,Sendrowski,M.Kąkiel,Baranowski



A klasa 2001/02

1 Sona Nowe Miasto 59 77-28 18 5 3
2 Błękitni Raciąż 57 84-30 17 6 3
3 Gwar Pawłowo 54 65-21 15 9 2
4 Sokół Grudusk 53 70-36 16 5 5
5 Konopianka Konopki 49 61-39 15 4 7
6 Orzyc Chorzele 47 61-38 14 5 7
7 Stacja Ostrołęka 39 64-53 12 3 11
8 Wkra Radzanów 32 54-57 9 5 12
9 MKS Szreńsk 30 43-53 8 6 12
10 Wkra Cieksyn 28 49-63 8 4 14
11 GKS Lipowiec 25 47-53 6 7 13
12 Start Lutocin 22 52-96 6 4 16
13 Tecza Ojrzeń 10 26-103 3 1 22
14 Błyskawica Gumino 9 18-101 3 0 23

strzelcy bramek

20-P.Piasecki
13-Ladziński
4-Lipiński
3-Gałaj,Antosiak,Wojciechowski
2-Gągolewski,Kolek,Gwiazda
1-Baranowski,Lubowiedzki,Nowicki,P.Grabowski,Olszak,T.Piasecki




A klasa 2002/03

1 Bóbr Tłuszcz 62 74-22 20 2 4
2 Wieczfnianka Wieczfnia 57 75-34 18 3 5
3 Orzyc Chorzele 53 79-42 17 2 7
4 Transrol Wyszków 53 69-38 16 5 5
5 Wisła Zakroczym 40 63-50 11 7 8
6 Start Lutocin 35 53-65 9 8 9
7 GKS Lipowiec 34 51-67 10 4 12
8 OSiR Serock 34 63-63 10 4 12
9 Konopianka Konopki 34 49-56 10 4 12
10 Tęcza Ojrzeń 29 53-77 8 5 13
11 Stacja Ostrołęka 26 46-61 7 5 14
12 Wkra Cieksyn 21 48-81 6 3 17
13 MKS Szreńsk 19 32-69 4 7 15
14 Wkra Radzanów 17 42-71 4 5 17

strzelcy bramek

25-Ladziński
18-Ł.Ropiak
13-Michalak
8-Kolek
2-Gągolewski,Antosiak,P.Piasecki
1-Dąbrowski,Baranowski,Gwiazda,Nowicki,P.Wróbel




A klasa 2003/04

1 Orzyc Chorzele 61 98-40 19 4 3
2 Wkra Andzin 57 76-37 18 3 5
3 Narew II Ostrołęka 56 82-31 17 5 4
4 MKS II Mława 52 55-34 15 7 4
5 Tęcza JBB Łyse 51 72-42 16 3 7
6 Kurpik Kadzidło 40 56-55 11 7 8
7 Wkra Radzanów 34 47-54 10 4 12
8 MKS Szreńsk 31 46-59 8 7 11
9 Tęcza Ojrzeń 26 35-47 8 2 16
10 GKS Lipowiec 26 46-64 7 5 14
11 Start Lutocin 25 54-87 7 4 15
12 Konopianka Konopki 24 39-68 7 3 16
13 Sokół Grudusk 19 33-82 6 1 19
14 Pełta Karniewo 17 28-66 5 2 19

strzelcy bramek

23-P.Piasecki
21-Ladziński
16-Ł.Ropiak
11-Lipiński
7-Ścibek
4-Michalak,Wróbel,Dabrowski
3-Baranowski
2-Koziatek
1-Lubowiedzki,K.Ropiak,Kolek



Liga okręgowa 2004/05

1 Wkra Żuromin 62 75-27 10 3 0
2 Błękitni Raciąż 61 58-23 11 0 2
3 Wieczfnianka Wieczfnia 51 58-24 8 3 2
4 Orlęta Baboszewo 43 61-51 9 1 3
5 Kryształ Glinojeck 41 71-46 7 2 4
6 MKS Przasnysz 38 60-45 9 0 4
7 GKS Strzegowo 38 51-44 5 4 4
8 Sona Nowe Miasto 33 44-50 4 4 5
9 Iskra Krasne 33 48-56 7 3 3
10 MKS Małkinia 27 38-46 6 2 5
11 Gladiator Słoszewo 27 54-71 5 2 6
12 Gwar Pawłowo 24 42-62 4 2 7
13 Orzyc Chorzele 21 44-91 4 1 8
14 Wkra Andzin 16 42-110 3 4 6

strzelcy bramek

7-Sendrowski
6-Świercz,Prusik
5-Ladziński
4-Ścibek
2-T.Piasecki,Nowotczyński,Dąbrowski,Kawiecki
1-Lipiński,Bugaj,Czarkowski,Ł.Ropiak,K.Ropiak,Soból,Gwiazda



Liga okręgowa 2005/06

1 Kryształ Glinojeck 61 88-32 20 1 5
2 Iskra Krasne 48 60-43 15 3 8
3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 44 44-31 12 8 6
4 MKS Przasnysz 44 62-45 13 5 8
5 MKS II Mława 44 55-43 14 2 10
6 Korona Szydłowo 43 59-45 13 4 9
7 Gwar Pawłowo 40 57-59 13 1 12
8 Wieczfnianka Wieczfnia 37 58-49 11 4 11
9 Wkra Bieżuń 35 47-41 10 5 11
10 Orlęta Baboszewo 33 51-65 9 6 11
11 GKS Strzegowo 31 53-73 10 1 15
12 Sona Nowe Miasto 27 37-62 8 3 15
13 Gladiator Słoszewo 27 55-63 8 3 15
14 Orzyc Chorzele 8 27-102 2 2 22

strzelcy bramek

5-Ł.Ropiak,Wróbel
3-Ladziński
2-Dąbrowski,Lubowiedzki,Nowotczyński,T.Piasecki
1-Leszczyński,Kawiecki,Smoliński,K.Lubowiedzki,Rejs



A klasa 2006/07

1 Boruta Kuczbork 61 90-31 19 4 1
2 Tęcza Ojrzeń 51 65-34 16 3 5
3 Mazowsze Jednorożec 48 67-34 15 3 6
4 Narew II Ostrołęka 37 63-40 12 1 11
5 Orzyc Chorzele 36 55-53 10 6 8
6 Pełta Karniewo 35 43-44 11 2 11
7 Tęcza JBB Łyse 35 44-54 10 5 9
8 Kurpik Kadzidło 33 56-58 9 6 9
9 Konopianka Konopki 28 47-60 8 4 12
10 Orzeł Sypniewo 23 38-62 7 2 15
11 Rzekunianka Rzekuń 21 31-53 6 3 15
12 Huragan Lipniki 18 41-85 5 3 16
13 GKS Lipowiec 17 35-73 5 2 17

strzelcy bramek

10-Rejs
9-Wróbel
7-Kawiecki
4-Ladziński,Z.Lubowiedzki
3-T.Piasecki,Nowotczyński,Orzoł
2-Wojciechowski,Ł.Ropiak,K.Lubowiedzki,Rzeżuchowski
1-Lipiński,Malinowski,Ł.Kakiel,Ślusarski




Dodane przez bady dnia wrzesień 22 2007 12:08:256125 Czytań - Drukuj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
TRANSFERY
PRZYSZLI
...
PRZYJDĄ?
Bartosz Kardaś - juniorzy Orzyc/Mazowsze Jednorożec
Mateusz Olber - Mazowsze Jednorożec
Łukasz Wilga - Mazowsze Jednorożec
Wojtek Stępień - MKS Przasnysz
ODEJDĄ?
...
ODESZLI
Piotr Piasecki - MKS Przasnysz
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

shr
05/11/2013 18:27
ZAPRASZAM https://www.facebook.com/
A.Klasa.Ciech.Ostr


shr
26/09/2013 12:33
ZAPRASZAM NA RELACJE LIVE ze spotkania KS WĄSEWO - ORZYC CHORZELE ! dla tych co nie mogą jechac !!! http://regiowyniki.pl/mec
z/849/Pilka_Nozna/Mazowie
ckie/Klasa_A/


shr
26/09/2013 12:30
Zapraszam na fanpage na FACEBOOKU poświęconemu naszej lidze !!! https://www.facebook.com/
A.Klasa.Ciech.Ostr


wojtek1390
27/08/2013 22:59
jest w czwartek trening

homik
06/01/2013 19:34
kiedy będą treningi

RODZYN
03/01/2013 19:31
kiedy treningi ?

dan17
26/11/2012 22:07
chcecie zdjęcie lidera strzelców ? ;D

luban75
25/11/2012 07:17
http://babol.pl/kat,10254
65,title,Absolutny-hit-Wi
ejski-zespol-podbija-Pols
ke,wid,15121895,wiadomosc
.html


maestro
28/10/2012 12:55
wejdź w zakładkę TRAMKARZE, strzelcy są chyba aktualni

pawelbialczak
28/10/2012 11:41
Po ile bramek?

Archiwum

Copyright © 2015
by bady

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie