Dodane przez bady dnia Październik 14 2017 09:47:52
ORZYC Chorzele – ISKRA Krasne 1-4 ( 1-1 )
1-0 Wojciech Rzeżuchowski

Kacprzak – Majk (46. I.Tułowiecki), Michał Kawiecki, Dąbrowski (80. Bartołd), Czaplicki, Suchowiecki – Wierzbicki, Kowalski, Rzeżuchowski, G.Kawiecki – Piasecki

Tylko przez 45 minut chorzelanie dotrzymywali kroku trzeciej obecnie ekipie ligi okręgowej ulegając w końcu 1-4. Mecz dobrze się zaczął dla miejscowych bo już w 8 minucie Wojciech Rzeżuchowski strzałem z pola karnego wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 19 minucie był już jednak remis po tym jak napastnik Iskry wymanewrował dwóch obrońców Orzyca i uderzył obok bezradnego bramkarza.
Kolejne bramki padały po przerwie a ich autorami byli już tylko gracze gości. Trzy razy przyjezdni znaleźli drogę do siatki bramki Łukasza Kacprzaka. Natomiast słabo grający tego dnia żółto-czerwoni mimo, że też mieli swoje okazje nie potrafili odpowiedzieć choćby jednym trafieniem.