Kolejka 13: Orzeł vs Orzyc /08.11.2015 godz. 13:30/
ORZEŁ Sypniewo – ORZYC Chorzele 1-7 (0-4)

1-5 Kacper Rejs
1-6 Daniel Brzezicki
1-7 Daniel Brzezicki

Robaczek – M.Kawiecki (65. Majk), Kordek, Dąbrowski, Czaplicki (46. Korotko) – D.Tułowiecki, Kostrzewa, Rzeżuchowski, G.Kawiecki (70. I.Tułowiecki) – Rejs (85. Rykowski) – Brzezicki

Festiwal bramek zafundowali sobie piłkarze Orzyca na pożegnanie rundy wiosennej. Trzeba dodać rundy bardzo udanej, w której na 13 meczy żółto-czerwoni wygrali 11, ponieśli jedną porażkę i raz podzielili się punktami z przeciwnikiem. Niestety przy zielonym stoliku zabrano chorzelanom jedno zwycięstwo wywalczone jak najbardziej uczciwie na boisku. Mimo wszystko piłkarze z Chorzel mogą z dumą w zimowe wieczory spoglądać w tabelę.
Niedzielny mecz zaczął się bardzo dobrze bo już w 5 minucie po dośrodkowaniu Daniela Tułowieckim strzałem głową wynik otworzył Grzegorz Kawiecki. W 14 minucie ponownie strzałem głową podwyższa asystujący przy pierwszej bramce Daniel Tułowiecki, a asystę zalicza przy tej bramce Andrzej Dąbrowski. W 19 minucie swoje show zaczyna Daniel Brzezicki, który pokonuje bramkarza strzałem z kilku metrów. W 38 minucie ponownie Brzezicki znajduje się sam przed bramkarzem gości i ponownie go pokonuje.
Po przerwie to goście jako pierwsi zdobywają gola, w 52 minucie w zamieszaniu pod bramką Łukasza Robaczka wpychają piłkę do siatki chorzelan. W 60 minucie jednak wszystko wraca na właściwe tory i to piłkarze Orzyca zdobywają kolejną bramkę. Tym razem to kapitan chorzelskiej ekipy Kacper Rejs mija bramkarza z Sypniewa i strzela do pustej bramki. Kilka minut później swoje trzecie trafienie dokłada Daniel Brzezicki, silnym strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę bramki gospodarzy. W 74 minucie wynik meczu ustala …. a jakże nikt inny jak Brzezicki. Wpada w pole karne, mija obrońcę rywala i silnym strzałem lewą nogą w okienko bramki miejscowych zdobywa swoją czwartą, a siódmą dla swojej drużyny.

Dodane przez bady dnia listopad 13 2015 11:07:580 Komentarzy ˇ 53 Czytań - Drukuj
Kolejka 12: Mazowsze vs Orzyc /31.10.2015 godz. 14:00/
MAZOWSZE Jednorożec - ORZYC Chorzele 1-3 (0-1)

0-1 Daniel Tułowiecki
0-2 Dawid Kostrzewa
1-3 Igor Tułowiecki

Robaczek – M.Kawiecki, Kordek, Dąbrowski, Czaplicki – D.Tułowiecki (65. Igor Tułowiecki), Kostrzewa, Rzeżuchowski (70. Korotko), G.Kawiecki – Rejs – Brzezicki

Jeszcze nikomu w tym sezonie nie udało się pokonać piłkarzy Mazowsza na ich boisku, aż do soboty. To piłkarze Orzyca są jedyną ekipą potrafiącą wygrać na bardzo trudnym terenie w Jednorożcu.
Do 75 minuty mecz był wyrównany z tą różnicą, że to chorzelanie mieli zdecydowanie więcej okazji pod bramką przeciwnika. Już do przerwy gdyby obie ekipy wykorzystały swoje sytuacje wynik powinien brzmieć 1-3 dla gości. Kibice w pierwszej części zobaczyli jedną tylko bramkę, ale po kolei. W 15 minucie Kacper Rejs zmusił do błędu bramkarza gospodarzy, a Daniel Tułowiecki umieścił piłkę w pustej bramce. Kilka minut później strzelec bramki miał kolejną wyśmienitą okazję do podwyższenia wyniku jednak tym razem świetnie w bramce zachował się golkiper gospodarzy. W 28 minucie Daniel Brzezicki stanął oko w oko z bramkarzem miejscowych, jednak również przegrał ten pojedynek. W końcówce pierwszej części gry przed szansą na odrobienie strat stanął pomocnik Mazowsza ale i on nie potrafił pokonać bramkarza rywala.
Już w 50 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorza Kawieckiego celnym strzałem głową popisał się Dawid Kostrzewa i Orzyc zwiększył swoją przewagę. Z dwu-bramkowego prowadzenie chorzelanie cieszyli się tylko 4 minuty, kiedy to po dośrodkowaniu z lewej strony strzałem z kilku metrów bramkę zdobył były zawodnik Orzyca Piotr Stępkowski. Przez następne minuty na boisku działo się niewiele, dopiero w ostatnim kwadransie kiedy to gospodarze postanowili się odkryć i odrobić straty piłkarze z Chorzel zaczęli stwarzać sobie mnóstwo sytuacji do zdobycia kolejnych bramek. Udało się im jednak tylko raz pokonać bramkarza z Jednorożca kiedy to w 78 minucie Igor Tułowiecki wepchnął piłkę do siatki z najbliższej odległości.

Kolejka 11: Orzyc vs GUKS /25.10.2015 godz. 14:00/
ORZYC Chorzele – GUKS Krasnosielc 3-2 ( 1-0 )

1-0 Daniel Brzezicki
2-0 Daniel Brzezicki
3-0 Igor Tułowiecki

Kacprzak – M.Kawiecki, Rykowski (15. Czaplicki), Dąbrowski, Szmalc (70. Walewacz) – G.Kawiecki (80. Kamiński), Kostrzewa, Rzeżuchowski (65. I.Tułowiecki), D.Tułowiecki – Rejs – Brzezicki

Mimo, że chorzelanie wygrali kolejny już mecz w tym sezonie ilość punktów mają identyczną jak przed tygodniem. Miejmy nadzieję, że całe to zamieszanie skończy się szczęśliwie i żółto-czerwoni odzyskają ciężko i UCZCIWIE wywalczone trzy punkty w meczu z Rzekuniem.
Niedzielny mecz miał wyjątkowo dziwny przebieg. To goście dominowali na boisku, a mimo to, miejscowi w 90 minucie prowadzili aż 3-0. W doliczonym czasie gry przyjezdni zdobyli jednak dwie bramki niwelując częściowo straty. Pierwsza bramka padła w 25 minucie kiedy to Kacper Rejs idealnie podał do Daniela Brzezickiego, a napastnikowi Orzyca pozostało tylko umieścić piłkę w siatce. Pozostałe bramki padły po przerwie. W 62 minucie z prawej strony dośrodkował Grzegorz Kawiecki, a „Kornik” po raz drugi tego dnia, tym razem strzałem głową pokonał bramkarza gości. Na 3-0 podwyższył Igor Tułowiecki strzałem z kilku metrów. Goście swoje bramki zdobyli w 91 i 93 minucie.

Dodane przez bady dnia październik 27 2015 18:16:290 Komentarzy ˇ 44 Czytań - Drukuj
JUNIORZY U-16: kolejka 10
23-10-2015 godz 16:00

ORZYC Chorzele U16 - BARTNIK Myszyniec U16 5-1 (1-1)

JUNIORZY U-16: kolejka 9
17-10-2015 godz. 15:00

KORONA Ostrołęka U16 - ORZYC Chorzele U16 6-0 (2-0)

Kolejka 10: Jutrzenka vs Orzyc /17.10.2015 godz 15:00/
JUTRZENKA Unieck - ORZYC Chorzele 2-2 (1-1)

1-1 Grzegorz Kawiecki
2-2 Kacper Rejs (z karnego)

Robaczek – M.Kawiecki, Rykowski, Dąbrowski, Szmalc – G.Kawiecki, Kostrzewa, Rzeżuchowski, D.Tułowiecki (65. I.Tułowiecki) – Rejs – Brzezicki

Pierwszy remis zanotowali chorzelanie w tym sezonie, dzieląc się punktami na trudnym terenie z drużyną z Uniecka.
Mecz zaczął się fatalnie dla przyjezdnych bo już w 7 minucie tracą bramkę. Obrońca z Chorzel blokował piłkę żeby bramkarz mógł ją złapać, jednak napastnik gospodarzy pchnął go i skończyło się zderzeniem zawodników Orzyca, a cwany napastnik umieścił piłkę w pustej bramce. Miejscowi mieli w pierwszej części jeszcze dwie wyśmienite okazje do podwyższenia wyniku jednak w obu przypadkach fatalnie spudłowali. Bramka wyrównująca pada w 37 minucie kiedy to do prostopadłego podanie wychodzi Grzegorz Kawiecki i pewnie pokonuje bramkarza Jutrzenki.
Druga część gry ponownie źle się zaczyna dla gości którzy znowu szybko tracą bramkę. Tym razem po mocnym strzale z pola karnego. Wyrównująca bramka pada z rzutu karnego podyktowanego za zagranie obrońcy gospodarzy piłki ręką w polu karnym w 65 minucie, a strzelcem był Kacper Rejs. W doliczonym czasie gry goście mieli „piłkę meczową”, której jednak nie wykorzystali. Daniel Brzezicki wygrał pojedynek w powietrzu z bramkarzem rywali, idealnie dograł do stojącego na 7 metrze Grzegorza Kawieckiego, który jednak trafił w stojącego na linii bramkowej obrońcę.

Kolejka 9: Orzyc vs Rzekunianka /11.10.2015 godz. 15:00/
ORZYC Chorzele - RZEKUNIANKA Rzekuń 1-0 (0-0)

1-0 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – M.Kawiecki, Rykowski (65. Kordek), Dąbrowski, Czaplicki – G.Kawiecki, Kostrzewa, Rzeżuchowski (60. Kamiński), I.Tułowiecki (60. Szmalc) – D.Tułowiecki (87. Walewacz) – Rejs

Nadal bez straty choćby punktu pozostają chorzelscy piłkarze w meczach przed własną publicznością w bieżącym sezonie. Tym razem bo bardzo wyrównanym meczu, w dość szczęśliwych okolicznościach pokonali Rzekuniankę Rzekuń.
Mimo, że przed tym spotkaniem gospodarze znajdowali się na czele tabeli natomiast goście ją zamykali w boisku nie było tego widać. Co tylko utwierdza w przekonaniu, że podopieczni Pawła Sendrowskiego dość pechowo okupują tą ostatnią lokatę i tylko kwestią czasu pozostaje kiedy ją opuszczą i utrą nosa teoretycznie silniejszym przeciwnikom.
Z przebiegu całego meczu remis byłby zasłużonym wynikiem, a nawet trzeba dodać, że to goście mięli więcej stuprocentowych okazji do zdobycia bramek. Na szczęście dla miejscowych albo dobrze w bramce spisywał się Łukasz Robaczek, albo zawodnicy z Rzekunia fatalnie pudłowali.
Rozstrzygająca o losach meczu akcja miała miejsca dopiero w 93 minucie, czyli ostatniej z doliczonych przez arbitra tego meczu. Rzut wolny z połowy boiska wykonywali gospodarze. Piłka wylądowała w polu karnym gości i powstało ogromne zamieszanie, gospodarze domagali się karnego, goście faulu na bramkarzu, jednak gwizdek arbitra milczał. A najprzytomniej w tej sytuacji odnalazł się Grzegorz Kawiecki, który po otrzymaniu piłki zachował wiele zimnej krwi, minął obrońcę gości i pewnie umieścił piłkę w siatce.

JUNIORZY U-16: kolejka 8
10-10-2015 (sobota) godz. 14:00

PĘTA Karniewo U16 - ORZYC Chorzele U16 4-5 (0-2)

JUNIORZY U-16: kolejka 7
04-10-2015 godz. 15:00

ORZYC Chorzele U16 - ORZ Goworowo U16 5-1 (3-0)

1-0 Piasecki B.
2-0 Piasecki B.
3-0 Piasecki B.
4-0 Bartołd
5-1 Piasecki B.

Łazicki - Piasecki K., Kolek, Cichowski Ł(64.Ćwiek), Danelski, Cichowski M.(41.Zalewski) - Moszczyński, Suchowiecki(70.Morawski), Bartołd - Kimona, Piasecki B.(75.Wawrzonkowski)

Kolejka 8: Kryształ vs Orzyc /03.10.2015 godz 14:00/
KRYSZTAŁ Glinojeck – ORZYC Chorzele 1-3 ( 0-1 )
0-1 Arkadiusz Czaplicki
1-2 Grzegorz Kawiecki
1-3 Daniel Rykowski ( z karnego )

Robaczek – M.Kawiecki, Rykowski, Dąbrowski, Czaplicki – Wierzbicki (46. I.Tułowiecki), Kostrzewa, Korotko, G.Kawiecki – D.Tułowiecki (75. Walewacz) – Brzezicki (55. Szmalc)

Osłabieni brakiem czterech zawodników, kolejnych dwóch praktycznie po pół godzinie meczu nie nadawało się do gry w wyniku brutalnej gry gospodarzy i od 55 minuty w osłabieniu, kiedy to asystent sędziego zauważył faul którego główny będąc blisko rzekomego faulu nie widział. W takich okolicznościach trzy punkty przywiezione z boiska bezpośredniego rywala w walce o awans smakują podwójnie ale chyba i wiele mówią o potencjale rywala, który nie był w stanie wykorzystać nawet takich osłabień chorzelskiej ekipy.
Już w 12 minucie goście obejmują prowadzenie. Dokładnym dośrodkowanie z rzutu rożnego popisał się Grzegorz Kawiecki, a strzał głową z kilku metrów Arkadiusza Czaplickiego był nie do obrony dla bramkarza gospodarzy. Do końca pierwszej części gry gra toczyła się głównie w środkowej części boiska z tą różnicą, że goście myśleli o zdobyciu kolejnych bramek, a gospodarze o połamaniu nóg przyjezdnym.
W drugiej części gry miejscowi osiągnęli sporą przewagę i to oni dominowali na boisku, ale było to spowodowane poniekąd tym, że chorzelanie od 55 minuty musieli grać w dziesiątkę. W 65 minucie pada bramka wyrównująca. Wydawało się, że kwestią czasu jest kiedy gracze Kryształu zdobędą kolejne bramki i wygrają to spotkanie. Jednak szczęście było po stronie gości, chociaż z pewnością to nie samo szczęście bo szło za tym ogromne zaangażowanie i chęć walki po stronie piłkarzy Orzyca.
W 80 minucie po dalekim wykopie Łukasza Robaczka, golkiper gości popełnił fatalny błąd i wypuścił piłkę z rąk, a Grzegorz Kawiecki mimo sporego kąta z jakiego oddawał strzał potrafił umieścić piłkę w bramce. W 88 minucie po dwójkowej akcji Grzegorz Kawiecki – Igor Tułowiecki, ten drugi został powalony w polu karnym rywali, a sędzia bez wahania wskazał na punkt oddalony o 11 metrów od bramki graczy z Glinojecka. Pewnym egzekutorem okazał się Daniel Rykowski, który ustalił wynik sobotniego meczu.

Kolejka 7: Orzyc vs Gladiator /26.09.2015 godz. 16:00/
ORZYC Chorzele – GLADIATOR Słoszewo 4-0 (2-0)
1-0 Kacper Rejs
3-0 Kacper Rejs
4-0 Kacper Rejs

Robaczek - M. Kawiecki (46 Szmalc), Kordek (55 Rykowski), Dąbrowski, Czaplicki - Wierzbicki, Kostrzewa (46 Korotko), D. Tułowiecki, G. Kawiecki, Rejs - Brzezicki (60 Rzeżuchowski)

Pewne zwycięstwo odnieśli chorzelanie dopisując sobie kolejne trzy punkty w bieżącym sezonie, a co za tym idzie wychodząc na pozycję lidera w tabeli A klasy. Tym razem zespołem który musiał uznać wyższość żółto-czerwonych byli „Gladiatorzy” ze Słoszewa.
Przez pełne 90 minut meczu gospodarze byli zespołem zdecydowanie lepszym i w pełni zasłużyli na komplet punktów, a można było odnieść wrażenie, że miejscowi zrobili to najmniejszym nakładem sił.
Wynik otworzył w 23 minucie Kacper Rejs, który z kilku metrów umieścił piłkę w siatce strzałem głową. W 28 minucie fatalny błąd popełnia bramkarz gości, który przy próbie wybicia piłki trafia w plecy Dawida Kostrzewy, a Danielowi Brzezickiego nie pozostaje nic innego jak umieścić piłkę w pustej bramce.
Kolejne bramki padały w drugiej części gry. W 62 minucie Maciej Wierzbicki znajduje się sam przed bramkarzem ze Słoszewa, jednak przegrywa pojedynek z golkiperem gości. Na posterunku znajduje się jednak Kacper Rejs który popisuje się celną dobitką. W 70 minucie ponownie kapitan chorzelan znajduje drogę do bramki, kompletując hattricka w tym meczu.

Dodane przez bady dnia wrzesień 29 2015 13:23:300 Komentarzy ˇ 61 Czytań - Drukuj