SOKÓŁ Grudusk U19 - ORZYC Chorzele U19 5-1 (1-0)

3-1 - gol samobójczy

Suchowiecki K. - Piasecki K., Rykowski, Szmalc - Kuciński, Wierzbicki(79.Wawrzonkowski), Cichowski Ł.(65.Kojtek), Kolek(46. Kardaś), Bartołd - Kołakowski, Piasecki B.

KOLEJKA 3 /30.04.2017/

ORZYC Chorzele U19 - MKS Przasnysz U19 3-0 (wo)

MKS Przasnysz ukarany walkowerem za nie przestrzeganie regulaminu MZPN dotyczącego gry zawodnika w tym samym terminie, wynik z boiska 1-4.

KOLEJKA 5 /07.05.2017/

ORZYC Chorzele U19 - TĘCZA Ojrzeń U19 5-1 (1-1)

1-1 - Hubert Brzezicki (z karnego)/24 min/
2-1 - Patryk Kuciński /68 min/
3-1 - Patryk Kuciński /74 min/
4-1 - Patryk Kuciński /85 min/
5-1 - Patryk kuciński /87 min/

Suchowiecki K. - Szmalc, Rykowski, Dzieżyk - Kuciński, Cichowski Ł.(80.Danelski), Brzezicki, Kołakowski, Gązka(75.Wawrzonkowski) - Kardaś, Piasecki B.(60.MOszczyński)

Dodane przez bady dnia maj 12 2017 11:43:190 Komentarzy ˇ 5 Czytań - Drukuj
Kolejka 23: Tęcza vs Orzyc /06.05.2017/
TĘCZA Ojrzeń - ORZYC Chorzele 1- 2 ( 1-1 )

1-1 Emil Majk
1-2 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – Majk, Michał Kawiecki, Dąbrowski, Suchowiecki – Wierzbicki(80. Mateusz Kawiecki) , Kostrzewa, Rzeżuchowski (60. Kuciński) , Kowalski(90. Bartołd) – Piasecki – G.Kawiecki (85. D.Brzezicki)

Po dwóch wysokich porażkach bez zdobytej nawet bramki piłkarze Orzyca w końcu sięgnęli po komplet punktów, pokonując na wyjeździe ekipę Tęczy Ojrzeń. Mecz toczył się w trudnych warunkach, a sędzia zmuszony był dwukrotnie przerywać zawody z powodu silnych opadów deszczu oraz burzy. Mecz fatalnie zaczął się dla przyjezdnych bo już w 2 minucie miejscowi po strzale z rzutu wolnego zza pola karnego wychodzą na prowadzenie. Wyrównującą bramkę ładnym strzałem z woleja zdobywa Emil Majk w 34 minucie. Zwycięską bramkę zdobył Grzegorz Kawiecki, który w 62 minucie decyduje się na indywidualną akcję zakończoną strzałem z 18 metrów.

Dodane przez bady dnia maj 12 2017 11:17:420 Komentarzy ˇ 4 Czytań - Drukuj
Kolejka 22: Orzyc vs Wieczfnianka /29.04.2017/
ORZYC Chorzele - WIECZFNIANKA Wieczfnia 0- 3 (0-2)

M.Lubowiedzki – Majk, Michał Kawiecki, Kostrzewa, Dąbrowski – Wierzbicki, Mateusz Kawiecki( 46. Rzeżuchowski) , Kowalski (46. Suchowiecki) , Kuciński (46. G.Kawiecki) – Piasecki – Rejs

Dodane przez bady dnia maj 12 2017 11:15:460 Komentarzy ˇ 28 Czytań - Drukuj
Kolejka 21: Wkra vs Orzyc /22.04.2017/
WKRA Bieżuń – ORZYC Chorzele 4-0 (3-0)

Robaczek – Majk, Michał Kawiecki, Kostrzewa, Walewacz (65. Szmalc) – Wierzbicki (55. Bartołd), Kowalski (60. Rzeżuchowski), Mateusz Kawiecki, G.Kawiecki – Rejs - Kuciński

Niestety osłabiony brakiem kilku zawodników Orzyc nie sprostał trudnemu zadaniu i poległ w Bieżuniu. Już po 8 minutach wynik brzmiał 2-0 dla gospodarzy. Najpierw w 2 minucie pomocnik Wkry strzałem zza pola karnego otworzył wynik meczy, a po kilku minutach po raz drugi miejscowi pokonali Robaczka. W końcówce pierwszej części spotkania wpada trzecia bramka i wynik tego meczu zostaje raczej rozstrzygnięty. Po przerwie pada już tylko jedna bramka strzelona przez graczy z Bieżunia po rzucie karnym za zagranie ręką w polu karnym Mateusza Kawieckiego.

Dodane przez bady dnia kwiecień 22 2017 16:22:570 Komentarzy ˇ 10 Czytań - Drukuj
Kolejka 20: Sona vs Orzyc /15.04.2017/
SONA Nowe Miasto – ORZYC Chorzele 3-3 (1-1)
1-1 Maciej Wierzbicki
2-3 Maciej Wierzbicki

M.Lubowiedzki – Majk (90. Suchowiecki), M.Kawiecki, Kordek, Dąbrowski – Wierzbicki (80. Kostrzewa), Mateusz Kawiecki (31. Kuciński), Kowalski, G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

Aż i tylko jeden punkt zdobyli chorzelanie w przed świątecznej kolejce. Aż bo przed meczem remis przyjezdni przyjęliby w ciemno , a tylko ponieważ z przebiegu całego meczu piłkarze Orzyca zasłużyli zdecydowanie na komplet punktów w tym spotkaniu.
Przełomowym momentem tego spotkania była czerwona kartka dla bramkarza Orzyca już w 30 minucie meczu. Młody golkiper Orzyca wybiegł zza pole karne jednak spóźnił się i pierwszy do piłki dobiegł napastnik Sony, który próbował przelobować Lubowiedzkiego. Jednak jego próba była na tyle nie udana, że trafiła wprost w bramkarza z Chorzel, który próbując chować ręce skrzyżował je na klatce piersiowej jednak został w nie trafiony. Sędzia zakwalifikował to jako zatrzymanie 100 % sytuacji i bez wahania wyciągnął czerwony kartnik … w ocenie gości być może bardzo subiektywnej zagranie to nie kwalifikowało się do wykluczenia z gry. Mimo osłabienia żółto- czerwoni nadal byli stroną dominującą. Jednak to gospodarze bo jednej z kontr i kolejnej kontrowersyjnej sytuacji, czy strzelec nie był na pozycji spalonej, obejmują prowadzenie. Wyrównanie pada w doliczonym czasie pierwszej części gry. Dokładne podanie Kacpra Rejsa i Maciej Wierzbicki staje oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Pewnym strzałem w długi róg doprowadza do wyrównania strat.
W 58 minucie Grzegorz Kawiecki wyprzedził obrońcę Sony i strzałem z 10 metrów wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. W 67 minucie ponownie mamy remis, po serii błędów w obronie przyjezdnych piłkarze Sony wpychają piłkę do pustej bramki z kilku metrów. Nie podłamało to jednak gości którzy w 78 minucie ponownie wychodzą na prowadzenie. Tym razem Kacper Rejs wyszedł na pozycję sam na sam z bramkarzem z Nowego Miasta, jednak piłka była na tylko stykowa, że zdołał zagrać ją tylko wysoko nad bramkarzem. Piłka zmierzała do pustej bramki jednak z pewnością wybili by ją dwaj obrońcy którzy asekurowali swojego golkipera. Wybiliby gdyby nie waleczność Maciej Wierzbickiego, który nie dał się wypchać obrońcom Sony i z najbliższej odległości wepchnął ją do bramki, co przypłacił kontuzją stawu skokowego i opuścił plac gry. W 86 minucie miejscowi wyrównują po strzale zza pola karnego i błędzie Michała Kucińskiego, zastępującego w bramce po czerwonej kartce Lubowiedzkiego. Nie można mieć do Michała najmniejszych pretensji za puszczoną bramkę. Mało tego należy go pochwalić bo wszedł między słupki pierwszy raz w życiu i spisywał się za wyjątkiem tego błędu bardzo pewnie.

Kolejka 19: Orzyc vs GKS /08.04.2017 godz. 16:00/
ORZYC Chorzele - GKS Strzegowo 3-2 (2-0)

1-0 Dawid Kostrzewa
2-0 Kacper Rejs
3-0 Maciej Wierzbicki

M.Lubowiedzki – Suchowiecki (65. Walewacz), Rykowski (5. Kordek), Michał Kawiecki, Dąbrowski – Wierzbicki (60. Kuciński), Kostrzewa, Kowalski, G.Kawiecki (75. Majk) – Piasecki – Rejs

Drugi „domowy” mecz na wiosnę wygrali żółto-czerwoni, jednak tylko komplet punktów mógł cieszyć po końcowym gwizdku arbitra. To co się działo w ostatnich 15 minutach meczu mogło doprowadzić co słabszych kibiców do stanu przed zawałowego.
Początek meczu był bardzo wyrównany, dopiero po upływie 30 minut uwidoczniła się przewaga gospodarzy. Jako pierwszy bramkarza rywali pokonał Dawid Kostrzewa, który to strzałem głową z kilku metrów wykończył dokładne dośrodkowanie Piotra Piaseckiego. Kilka minut później pięknym podaniem na odległość 60 metrów popisał się Wojciech Kordek, który dość szybko musiał zastąpić kontuzjowanego Daniela Rykowskiego. Do dalekiego podania doszedł Maciej Wierzbicki, który dośrodkował wprost na głowę Kacpra Rejsa, który podwyższył wynik meczu.
Trzecia bramka padła ponownie po strzale głową, tym razem Maciej Wierzbicki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie dał szans bramkarzowi GKS-u. W 63 minucie wyśmienitą okazję na kolejna bramkę zmarnował Piotr Piasecki, a chwilę potem Maciej Lubowiedzki w ładnym stylu wybronił strzał z 10 metrów. Jednak prawdziwy horror zaczął się w 82 minucie. Najpierw po przypadkowym zagraniu ręką w polu karnym Piotra Walewacza arbiter dyktuje jedenastkę która goście zamieniają na gola. W 85 minucie goście dokładają kolejną bramkę po błędzie obrony Orzyca i do ostatniej minuty miejscowi musieli drżeć o końcowy wynik. Na szczęście nic złego już się dla nich nie wydarzyło i mogą zapisać na swoje konto kolejny punkty w tym sezonie.

Kolejka 18: Koronoa vs Orzyc /01.04.2017/
KORONA Szydłowo – ORZYC Chorzele 2-0 ( 2-0 )

M.Lubowiedzki - Majk (65. Walewacz) , Michał Kawiecki, Dąbrowski, Suchowiecki – H.Brzezicki ( 55. Kuciński), Kowalski, Mateusz Kawiecki ( 75. Bartołd), G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

W kratkę grają piłkarze Orzyca w rundzie wiosennej obecnego sezonu. Po fatalnym meczu z Iskrą, przyszedł dobry z Troszynem, a teraz znowu bardzo słaby w Szydłowie.
Od początku spotkania to gospodarze dominowali na boisku stwarzając sobie kolejne sytuacje pod bramką przyjezdnych. W wielu sytuacjach szczęście dopisywało żółto-czerwonym, a w 18 minucie wyprowadzili groźna kontrę po której Piotr Piasecki uderzył w krótki róg ale wprost w bramkarza. W 24 minucie po dośrodkowaniu i precyzyjnym strzale głową piłkarze Korony wychodzą na prowadzenie. W 35 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Orzyca znalazł się napastnik gospodarzy i strzałem obok wybiegającego Lubowiedzkiego podwyższył wynik meczu. W 45 minucie wyśmienitą okazję do zdobycia kontaktowej bramki miał ponownie Piasecki jednak w dogodnej sytuacji strzelił wysoko nad bramką.
Druga połowa zaczęła się od mocnego uderzenia gości. Najpierw w zamieszaniu po rzucie rożnym bramkę zdobywa Kacper Rejs, jednak sędzia liniowy dopatruje się pozycji spalonej strzelca bramki. Po chwili Grzegorz Kawiecki oddaje silny strzał z 35 metrów, a bramkarz z Szydłowa niefortunnie upada skręcając staw skokowy i o mało nie wrzuca sobie piłki do własnej bramki. Niestety potem znowu inicjatywę przejmują gospodarze i stwarzają sobie kolejne sytuacje pod bramką przyjezdnych, jednak już więcej nie udaje im się pokonać bramkarza z Chorzel. Natomiast najlepszą okazję dla gości miał Michał Kuciński, którego strzał z kilku metrów obrobił golkiper Korony.

Kolejka 17: Orzyc vs Troszyn /25.03.2017 godz.15:00/
ORZYC Chorzele - CK Troszyn 3-1 ( 1-0 )

1-0 Maciej Wierzbicki
2-0 Piotr Piasecki
3-1 Mariusz Kowalski

M.Lubowiedzki – Majk, Michał Kawiecki, Kordek, Suchowiecki (85. Dąbrowski ) – Wierzbicki, Kostrzewa, Kowalski, G.Kawiecki (78. Kuciński ) – Piasecki – Rejs (88. H.Brzezicki )

Szybko udało się zmazać plamę chorzelskiej drużynie po ubiegłotygodniowej wpadce. Żółto- czerwoni zagrali dobre zawody, pewnie i w pełni zasłużenie wygrawając po raz drugi w tym sezonie z ekipą z Troszyna.
Już na przerwę gospodarze powinni schodzić z kilku bramkową przewagą, jednak zabrakło skuteczności, a jedyna bramka w tej części gry padła dopiero w 45 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę w polu karnym przeciwnika przyjął Maciej Wierzbicki, a następnie precyzyjnie uderzył obok bezradnego bramkarza gości. W pierwszych 45 minutach to miejscowi byli zespołem lepszym i dominowali na boisku.
Po przerwie goście się przebudzili i mecz się wyrównał, jednak to chorzelanie jako pierwsi zdobywają kolejną bramkę. Po dokładnym podaniu Kacpra Rejsa, Piotr Piasecki znalazł się oko w oko z bramkarzem z Troszyna i pewne go pokonał strzałem w krótki róg. W końcówce spotkania przyjezdni po zamieszaniu w polu karnym Orzyca i strzale z kilku metrów zdobywają kontaktową bramkę i w końcówce dążą do wyrównania stanu meczu. Jednak w doliczonym czasie gry ładnym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów popisuje się Mariusz Kowalski ustalając wynik meczu.

Dodane przez bady dnia marzec 25 2017 14:29:180 Komentarzy ˇ 22 Czytań - Drukuj
Kolejka 16: Iskra vs Orzyc /18.03.2017/
ISKRA Krasne – ORZYC Chorzele 9-3 (6-1)
6-1 Grzegorz Kawiecki
8-2 Kacper Rejs
8-3 Piotr Piasecki

M.Lubowiedzki – Majk (46. Suchowiecki), Michał Kawiecki, Dąbrowski, Czaplicki (46. Piotr Walewacz) – Wierzbicki (46. H.Brzezicki), Mateusz Kawiecki (46. Kostrzewa), Kowalski, G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

Od kompromitującej porażki rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze Orzyca wysoko ulegając ekipie z Krasnego. Fatalne warunki panujące na boisku zdecydowanie sprzyjały gospodarzom którzy w ciągu pierwszych 30 minut rozbili w pył drużynę z Chorzel. Po upływie dwóch kwadransów miejscowi prowadzili już 6-0 a mogli zdecydowanie wyżej, nie wykorzystując rzutu karnego i kilku innych wyśmienitych okazji. Dopiero po upływie pół godziny żółto-czerwoni zaadoptowali się do panujących warunków, a i miejscowi zadowoleni z wysokiego prowadzenia być może nie grali już tak skoncentrowani. Przed przerwą pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorz Kawiecki. Początek drugiej połowy to dwa trafienia gospodarzy, kolejne dwa trafienia należały do chorzelan. Najpierw Kacper Rejs z najbliższej odległości po dokładnym podaniu od Piotra Piaseckiego pokonał bramkarza Iskry. A następnie Piasecki wykorzystał błąd golkipera gospodarzy zdobywając trzecia bramkę dla swojej drużyny. Chwilę potem po pięknym strzale zza pola karnego wynik meczu ustalił zawodnik miejscowych.

Dodane przez bady dnia marzec 20 2017 16:20:270 Komentarzy ˇ 18 Czytań - Drukuj
SPARINGI
NR 1. KURPIK Kadzidło – ORZYC Chorzele 2-3 (0-1)
0-1 Mateusz Kawiecki
1-2 Maciej Wierzbicki
1-3 Piotr Piasecki

I połowa
M.Lubowiedzki – Suchowiecki, Rykowski, Czaplicki, Piotr Walewacz – Paweł Walewacz, Kowalski, Mateusz Kawiecki, Kuciński – Bartołd – Rejs
II połowa
M.Lubowiecki – Majk, Michał Kawiecki, Dąbrowski, Piasecki – Wierzbicki, Kostrzewa, Rzeżuchowski, G.Kawiecki – Tułowiecki – Piasecki

NR 2. MAZOWSZE Jednorożec – ORZYC Chorzele 2-1 (1-0)
2-1 Mateusz Kawiecki ( z karnego )

I połowa
M.Lubowiedzki – Suchowiecki, Rykowski (Michał Kawiecki), Kostrzewa, Piotr Walewacz – Wierzbicki, Kowalski, Mateusz Kawiecki ( Rejs), Kuciński – Tułowiecki – Piasecki
II połowa
M.Lubowiedzki – Majk, Rykowski ( Kowalski), Michał Kawiecki, Paweł Walewacz ( Piotr Walewacz) –G.Kawiecki, Mateusz Kawiecki, Rzeżuchowski, H.Brzezicki – Bartołd ( Piasecki) – Rejs

NR 3. ORZYC Chorzele - ORZEŁ Sypniewo

NR 4. Świt Baranowo - ORZYC Chorzele

NR 5. Orzeł Janowiec Kościelny - ORZYC Chorzele

Dodane przez bady dnia luty 11 2017 13:00:200 Komentarzy ˇ 36 Czytań - Drukuj
Kolejka 15: Korona vs Orzyc /12.11.2016 godz. 12:00/
KORONA Ostrołęka – ORZYC Chorzele 2-1 (1-0)

1-1 Grzegorz Kawiecki

Robaczek – Majk, Kordek, Dąbrowski, Michał Kawiecki – Wierzbicki (60. D.Brzezicki), Mateusz Kawiecki (60. Rzeżuchowski), Kowalski, G.Kawiecki – Piasecki – Rejs

Minimalną porażką na boisku lidera zakończyli rundę jesienną piłkarze Orzyca ulegając w Ostrołęce miejscowej Koronie. Z przebiegu meczu gospodarze jak najbardziej zasłużyli na zwycięstwo będąc zespołem dojrzalszym i zdecydowanie dłużej utrzymującym się przy piłce. Do przerwy widzieliśmy jedna bramkę dla gospodarzy i zero po stronie gości. W 29 minucie po akcji lewym skrzydłem i dośrodkowaniu strzałem głową z kilku metrów wynik meczu otworzył napastnik miejscowych.
W 58 minucie po strzale Grzegorza Kawieckiego z 14 metrów przyjezdni wyrównują straty. Niestety dla gości w 71 minucie gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie i jak się później okazało nie oddają go do ostatniego gwizdka arbitra.

Dodane przez bady dnia listopad 09 2016 19:19:450 Komentarzy ˇ 82 Czytań - Drukuj